Potisk textilu

Reklamní trička s potiskem patří k oblíbeným reklamním předmětům. Vzhledem k příjemně nízké ceně našich triček i potisku je tato forma propagace stále oblíbenější mezi firmami, školami i pořadateli kulturních nebo společenských akcí.

Specializujeme se nejen na potisk triček, ale i polokošil, mikin a jiných textilií, které rovněž naleznete v naší široké nabídce. U nás si vyberte reklamní textil (skok na tuto stránku v menu) který bude odpovídat střihem i barvou požadovaným účelům.

Na potisk používáme moderní technologie, které zaručují dlouhotrvající stálobarevný potisk i po několika opráních. Nemusíte se tak bát, že Vám potisk po pár opráních zmizí.

Nevíte, jakou metodu potisku zvolit na váš motiv? Inspirujte se z ukázek námi realizovaných potisků.

Sítotisk

Sítotisk je nejstarší a dosud nejkvalitnější technologie potisku. Výhodou této metody je naprostá barevná stálost a trvanlivost natisknutého motivu. Vzhledem k náročnější předtiskové přípravě se hodí k potisku většího množství kusů. Na zajímavé ceny jednobarevného motivu se dostanete již při potisku od 20-30 kusů – viz. náš ceník potisku triček.

Ukázky:

Ukázka technologie sítotisku Ukázka technologie sítotisku Ukázka technologie sítotisku Ukázka technologie sítotisku

Transfer

Transferový tisk je technologie, která se používá nejen k potisku triček, mikin, bund, ale také k potisku kšiltovek. Potisk je trvanlivý, výborně drží a je stálobarevný. Pokud chcete dosáhnout stejného odstínu barvy, jako má vaše logo, stačí uvést kód pantone barvy. Touto metodou je možné tisknout kvalitně také velmi tenké kontury a detaily loga. Motiv se na textil zažehluje a vytváří pevnou a souvislou vrstvu barvy. Textil s takto vytvořeným motivem je možné prát na max. 40°C a není možné ho žehlit. Výhodou tohoto typu potisku je, že je možné připravit potisky do zásoby pro jeho pozdější potisknutí.

Ukázka:

Ukázka technologie transfer Ukázka technologie transfer

Flex (řezaná grafika)

Metoda potisku tzv. řezanou grafikou nalézá uplatnění všude tam, kde je potřeba aplikovat jednobarevný potisk na malé množství textilu – vhodné již od 5 ks. Výhodné je touto metodou tisknout čísla dresů, jména atd. Výhodou řezané grafiky jsou přesné a ostré hrany motivu.

Ukázka (iniciály hráčů):

Ukázka technologie Flex

Flock

Flock je se používá převážně na potisk pracovního oblečení, ale dá se použít i pro potisk triček, mikin, bund a jiného oblečení. Tento typ potisku se vyznačuje vysokou trvanlivostí a stálobarevností. Flockový potisk je na omak měkký a působí jako samet. Jeho výborná výdrž umožňuje praní na 40°C. Při praní nedoporučujeme používat aviváž. Barvy pro flock si můžete vybrat ze vzorníku.

Ukázka:

Ukázka technologie Flock Ukázka technologie Flock

Digitální potisk textilu

Digitální potisk textilu je moderní metoda potisku, kterou je možné na textil aplikovat libovolný mnohobarevný motiv. Digitálně se tisknout loga, která obsahují složité barevné přechody či fotografie. Tato tisková metoda je vhodná pro ty, kteří chtějí potisknout menší množství textilu. Výhodou je nenáročná předtisková příprava. Pro potisk stačí dodat obrázek ve vysokém rozlišení.

Chcete ušetřit? Digitální potisk je levnější při potisku na bílé textilie, než na barevné.

Ukázka:

Ukázka digitální technologie potisku textilu Ukázka digitální technologie potisku textilu Ukázka digitální technologie potisku textilu

Ukázka výšivek na froté a mikiny

Výšivka na ručník Výšivka na ručník Výšivka na mikinu Výšivka na mikinu

Reference

Potisk triček pro atletický šampionát Potisk triček pro fotbalový klub FC Mirovice Potisk triček pro kapelu Fleret Potisk triček pro In-KOR.cz Potisk triček pro fotbalovou školu Milovice Potisk triček Jsem jINý Potisk triček pro taneční skupinu Potisk triček pro pneucentrum Potisk triček pro Prahu Potisk triček pro truhlářství Břečka Potisk triček pro SAPELI Centrum Potisk triček pro akci Miss
Copyright © 2013-2017 www.TričkoPotisk.cz | www.FiremníPotisk.cz | www.ReflexniPotisk.cz | www.DresyPotisk.cz
www.PromoTextil.cz | www.LevnýReklamníTextil.cz | www.Dámské-Mikiny.cz | www.Pánské-Mikiny.cz | www.SoftshellBundy.cz
www.KšiltovkyČepice.cz | www.Osušky-Ručníky.cz | www.trikolab.cz | www.TričkasPotisky.cz